Zase jednou výhodné nakupování!

HitModa.cz

Já a nakupování přes internet? Neustále! Ne, že by mě chození po obchodech nebavilo, ale kolikrát na to není dost času a energie. Navíc jsem na PC v jednom kuse, takže jakmile si dám od práce chvíli pauzu, hned koukám po různých e-shopech a objednávám! Dělám to tak hlavně s kosmetikou, je to levnější a vím, že jdu na jistotu. Ovšem teď se mi díky portálu Plná Peněženka stalo nakupování přes internet ještě výhodnější! O co přesně jde?

Na této webové stránce se stačí pouze zaregistrovat, nic víc. Jakmile budete uvnitř, nabízí vám nespočet eshopů, přes které můžete objednávat. Já osobně jsem tam našla spousty přes které běžně objednávám, což mě potěšilo. Poté kliknete na eshop, který chcete navštívit a můžete nakupovat. A v čem je to výhodné? V tom, že jakmile si objednáte produkt přes proklik Plná Peněženka automaticky se vám přičtou peníze (jako odměna), které si pak můžete vybrat. Je to dobré, protože u většiny eshopů musíte platit poštovné, takže prakticky se vám pak peníze vrátí zpět (jak to celé funguje naleznete v článku níže).

Já jsem navštívila svůj oblíbený eshop krasa.cz. Tam jsem si objednala podkladovou bázi Clarins, na kterou jsem poslední dobou slyšela samou chválu. Jakmile jsem objednala, přišel mi automaticky mail, že Plná Peněženka zaregistrovala můj nákup a zaslala mi odměnu. Navíc mi přišlo i hezké, že mi pak z Plné Peněženky psali, zda opravdu vše proběhlo v pořádku a ověřili si, že jsem odměnu opravdu získala. Nevím jak vy, ale mně se to zdá výhodné. Čas vám to nezabere, vše probíhá tak jak má, zboží obdržíte a ještě k tomu získáte odměnu, u mě dobrý!

Co se týče podkladové báze Clarins, tak tu bych vám vážně doporučila! Výborná je pro starší pleť a na vrásky kolem očí, které perfektně vyhladí. Já jí používám na kruhy pod očima a zakrývám jí malé nedostatky. Pleť je po její aplikaci hedvábná, neuvěřitelně dobře ji sjednotí a vyhladí. Samy si to vyzkoušejte, efekt uvidíte hned, jakmile si ji natřete na pokožku!

Aby jste získali kompletní přehled navštivte stránky Plná peněženka – a podívejte se Jak to celé funguje.

 

Originál článku najdete zde.