Baby pink – Nude inspiration

HitModa.cz

1. Adidas superstar, 2. Šaty Esprit, 3. Cardigan esprit, 4. Kabelka Coccinelle, 5. Adidas Stan Smith, 6. Sportovní podprsenka

Hezký čtvrtek všem! Napadlo mě, že bych občas mohla přidávat kromě klasických článků i takové rychlo-wishlisty s oblečením a doplňkama, které se dají sehnat v různých e-shopech a po kterých buď mé srdce tak trochu touží a nebo se mi jednoduše líbí! Poslední dobou začínám hodně propadat nude a baby pink barvě, které jsou podle mě nesmírně sexy a přitom jsou samy o sobě nevýrazné a nenápadné. Za mě naprosto geniální!

Kombinace šatů a tenisek mě moc baví, takže nějaké nude s dlouhým rukávem by se mi moc líbily. Stejně tak krémový cardigan, který bude nejen na léto skvělým doplňkem, třeba do chladnějších dnů. Další tenisky už jsem si z wishlistu odškrtla a které to jsou, to se dozvíte určitě brzy! Baby pink sportovní podprsenku mám na wishlistu už dlouho, byla by to totiž příjemná změna od všech výrazných fitkových barviček (ne že bych chodila často do fitka v růžové nebo žluté, to zase ne :D). Po čem momentálně taky hodně pokukuji je béžový klobouk, nemůžu se ale stále rozhodnout, jaký tvar. Nechci mít totiž všechny klobouky na jedno brdo. A batůžek Coccinelle? Ideální na léto, jak na cestování, tak do města..ten se jim fakt povedl! Kdo/co mě při sestavování wishlistu fakt moc překvapil je Esprit, původně jsem zabrousila na stránky do sekce home a jak vidíte, u home jsem teda fakt neskončila :D. Který kousek je váš favorit? A jak se vám líbí trend nude/baby pink?:)

Mějte krásný zbytek dne, s láskou Kristý

1. Semišové šaty, 2. Klobouk Esprit, 3. Batoh Coccinelle, 4. Kraťásky Mango, 5. Košile se šňůrkou Mango

Originál článku najdete zde.