Tipy: Léto se Sally Hansen

HitModa.cz

Konečně jsem se opět dostala ke psaní článků na blog. Jak víte, tak náš blog byl nějaký čas nedostupný, ale naštěstí už funguje. Dále jsem se na svém instagramu (@nicsinstagram) svěřila, že jsem těhotná. Dlouho o tom nikdo nevěděl, protože jsme se s přítelem rozhodli, že je to velmi intimní záležitost, a proto jsme to řekli jen rodině a naším přátelům.
Nicméně porod už mám za sebou a 28.7.2016 se nám narodila krásná a hlavně zdravá princezna Sofie Isabella.
Sofii jsou nes přesně dva týdny a já jsem moc ráda, že jsem konečně mohla zase zasednout za počítat a napsat vám nějaký ten článek. Ty začátky s miminkem jsou těžké a dost hektické, protože se obě poznáváme a je to pro nás všechno nové.
S Terkou jsme vám slíbily, že budou nové rubriky. A právě jedna z nich bude o mateřství, vzhledem k tomu, že se ze mě stala tedy TA máma.
Dnes jsem si pro vás však připravila trochu jiné téma, protože už se na tohle chystám dlouho. Je to recenze na laky Sally Hansen. Já sama mám gelové nehty. Přiznám se, že s lakováním dost bojuji, většinou to mám kostrbaté a všude okolo. Navíc jsem strašně pohodlná a chci ať mi nehty nějaký ten čas vydrží. To jsou ruce, ale co péče o nohy? Tady už si bohužel lakuji nehty sama. Ano, zase je možnost si udělat gelové nehty, ale ty už jsem měla a nedělalo to dobrotu. Dost často mě z toho bolely palce a nohy jsou víc náchylné na plísně. Tudíž jsem se rozhodla, že tady překonám svůj antitalent a budu si je lakovat sama.
Než jsem se odstěhovala do Ruska, tak jsem hledala nějaké ty laky, které vydrží. Naštěstí všude byla samá reklama na Sally Hansen, údajně světová jednička mezi gelovými laky bez lampy.
Řekla jsem si, že je vyzkouším, protože si prostě nechci lakovat nehty každý týden, ale minimálně jednou za 3- 4 týdny. Cena laků je poměrně vysoká, takže jsem přemýšlela zdalipak se to vyplatí, protože si musíte koupit barvu a gel, který pak dáte navrch.
Sally hansen hodně děla akce, že jsou laky ve slevě, takže máte možnost koupit i za levnější cenu jako já.
Mám ráda černou a červenou barvu, ale to je pro mě dost těžké nalakovat, protože tam jsou přesně vidět ty nedostatky. Vypadá to hodně upatlaně. A proto volím spíš světlejší barvy nebo třpytky. Tentokrát jsem vyzkoušela novou řáda Complete Salon Manicure, která nabízí 7 výhod v 1 lahvičce.
Možná lakování se Sally Hansen trvá déle, ale aspoň vydrží. Když mám tedy čas, který je pro mě momentálně opravdu vzácný, tak si udělám tzv. holčičí den. Na vlasy si dám kokosový olej (který je mimochodem výborný na všechno), bahenní masku, peeling celého těla a lakování nehtů. Ano, je to dost vyčerpávající chvilka.  🙂
Pokud vám nejde lakování a nebaví vás lakovat každý den, tak si určitě kupte gelové laky od Sally Hansen. Opravdu se vám uleví, protože vydrží. I když na obalu píšou, že vydrží až deset dní, tak mě vydržely déle. Dávám dvě vrstvy barvy a na to vrchní lak. A mám tak na měsíc vystaráno.
Dále jsem vyzkoušela od Sally Hansen lak na zesílení nehtů – Miracle nail thickener, který má opravdu dobrý vliv na tenké nehty. Ten si nanáším úplně jako první, aby to lépe fungovalo. Je to vysoce účinný komplex na bázi kalcia a keramického gelu, který okamžitě posiluje vaše nehty. Mě se v těhotenství dost lámaly nehty, a proto mi velmi pomohl. No a jako poslední věc, kterou jsem zkoušela bylo gelové složení na odstranění suché a přerostlé kůžičky – Instant cuticle remover. Velice dobrá věc, protože kůžičky trápí snad každého. Hlavně muže. Složení z aloe vera a heřmánku pokožku hydratuje a zjemňuje. Výsledek neuvidíte samozřejmě hned, ale až za pár dní. Musíte mít trpělivost a pěkně se o nehty starat.

Doufám, že jsem vám alespoň trochu poradila. Hned jak malá zase usne, tak se zase hlásím. Tentokrát vám napíšu své pocity po porodu.

Napište mi do komentářů, jaké laky vyhovují vám? Budu ráda za každý dobrý tip. Vyhovuje vám značka Sally Hansen?

Nicole♡

Sally Hansen Sally Hansen

Originál článku najdete zde.