Podzimní lookbook

HitModa.cz

Opět jsem se dlouho odmlčela, protože jsem toho měla hodně. Jako máma se prostě nenudím. Několikrát jsem se zmínila, že žiji se svým přítelem v Rusku, to už tedy není žádná novinka. Do Ruska jsem odlétali na začátku listopadu a už v prosinci jsem byla zase zpátky doma v Čechách. Byla to rychlá ale neplánovaná cesta domu, kdy jsme se rozhodli, že tam chvilku pobudeme.  V Čechách jsme strávili tři týdny a naivně jsem si myslela, že uvidím svou rodinu, kamarády a oslavíme předčasně Vánoce. Bohužel můj plán se nepovedl a dva ze tří týdnů jsem marodila. Kdo mě sleduje na instagramu (@nicsinstagram), tak naše příběhy zná, a proto je tady nebudu vypisovat. Teď už jsme zase v Rusku a rozhodně nemáme v plánu nikam lítat. Bylo to pro mě docela náročné letět s miminkem a se psem. Nicméně jsem si zase konečně sedla k počítači a našla jsem si čas dát sem pár fotek mého outfitu, který jsem nafotila ještě než jsem odletěla do Ruska. S Terkou jsme nakupovaly  na Smíchove, kde jsme vyrazily hlavně do H&M a Lindexu. Nafotit outfit bylo docela náročné, protože jsem tam měla Sofinku. Fotily jsme když spala a musela to být opravdu rychlovka. Ale nakonec jsme to zvládly. Nebudu vám tady nic moc vypisovat, protože tentokrát jsou hlavní fotky.

Ještě jsem vám chtěla říct, že se bohužel smazaly moje příspěvky v sekci maminka. Bohužel jsme měly s webem problémy a naše nové články se smazaly. A já jsem se bohužel nepoučila a neuložila si je, tudíž je napíšu znovu. Zjistila jsem, že sekce maminka mě baví nejvíce. Chystám pro vás, jak cestovat s miminkem nebo různé tipy na nákupy, které už tu byly, ale smazaly se.

Slibuji, že to bude dřív jak za měsíc.

Užívejte svátky a moc nejezte to cukroví. 🙂

Svetr: H&M

Sukně. Lindex

Šála: H&M

Boty: Converse

I když jsem malá, tak jsem zvolila tuto sukni. Líbí se mi a je mi jasné, že na vysokých holkách vypadají tyto sukně lépe, ale nehodlám se omezovat, jen kvůli tomu, že nejsem vysoká supermodelka. 🙂

Nicole Novotná

Nicole NovotnáNicole Novotná

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Originál článku najdete zde.