Masky Sephora

HitModa.cz

Včera jsem si udělala zase svůj den. Kdo mě sleduje na instagramu (@nicsinstagram), tak ví, že jsem si nakoupila nové masky od Sephory a slíbila jsem, že jakmile je vyzkouším, tak napíšu recenzi. Jednou za čas je totiž fajn pořádně vypnout a udělat si, jak já říkám beauty den. Ještě bych ráda řekla, že toto není žádná placená reklama. Je pravda, že blogerky dostávají věci zdarma a propagují to, ale ne všechno co je zdarma je dobré. Vzhledem k tomu, že žiji momentálně v Rusku, tak mi produkty ani nemohou chodit. Já jsem na tyto masky přišla úplnou náhodou, když jsem si potřebovala koupit korektor. Je pravda, že jsem o nich už slyšela, ale nikdy jsem si je nekoupila.

Čistící maska na nos

Toto byla první maska, kterou jsem si od Sephory koupila. Na svém instagramu už jsem psala, že mě maska mile překvapila. Čistící náplast je na odstranění černých teček. Myslím si, že černé tečky má skoro každý a jednou za čas je fajn tuto masku použít. Dřív jsem používala náplast od Nivei, která mi také vyhovovala, ale tato maska od Sephory je mnohem lepší. Náplast nalepíme na mokrý nos a já nechávám působit trochu déle než je na masce napsáno cca 20 min. A potom sundám. Jakmile náplast sundáte, tak vidíte výsledek. Já jsem poprvé byla dost překvapená, protože jsem nevěděla, že mám tolik černých teček. Nos je po masce hladší a čistý. Měla by se používat 1x týdně, ale já používám 1x za 14 dní. To podle mě bohatě stačí.

maska na nos

 

Textilní pleťová maska

Koupila jsem si dvě – avokádo a granátové jablko. Včera jsem zatím vyzkoušela granátové jablko. Tato maska by měla probudit vaši pleť a potlačit známky únavy. Vzhledem k tomu, že mám doma malé miminko, tak se mi tato maska docela hodila. Maska je z jemné textilie, která pěkně chladí. Nemyslím si, že by maska úplně rozzářila pleť, ale tím, že chladí, tak je to na unavenou pleť velmi příjemné. Masku bych ohodnotila tak 50 %.  Masku s avokádem zkusím příští týden.

Maska granátové jablko Sephora

Avokádo Sephora

 

Noční pleťová maska

Tato maska je podle mého názoru mnohem lepší. Opět jsem zkusila masku s granátovým jablkem a druhý den jsem se cítila lépe. Myslím si, že masky na noc jsou fajn, protože máte čistou pleť a přes noc vaše pleť odpočívá. Tudíž je fajn, když je o ni dobře postaráno. Já noční masky používám hodně. Hlavně hydratační. Mám vyzkoušenou masku od Lancôme, která mi moc nevyhovovala, ale velmi dobrá je podle mě noční maska od Clinique. Pokud budete chtít vyzkoušet noční masku, tak je lepší poprosit nejdříve o vzoreček, protože ne každá maska sedne. Je to stejné jako s krémem.

 

Textilní maska na rty

Ano, včera jsem vypadala trošku jak z hororu, protože jsem zkoušela i tuto masku. Normálně bych si tuto masku nekoupila, ale moje kolegyně Terka mi ji doporučila. V Rusku máme opravdu velkou zimu, a proto mám hodně suché rty. Koupila jsem si tedy masku na rty s růží, která je hydratační a zjemňující. A opět jsem byla mile překvapená, protože rty vypadaly mnohem lépe. I za mě tedy mohu říct, že tato maska je fajn.

maska na rty

Maska na ruce

Maska na ruce dopadla na jedničku. Pár jednorázových rukavic napuštěných maskou na ruce, která nestéká. Já jsem si koupila masku s Aloe Vera, protože mám z té zimy úplně popraskané ruce. Ani krém na tu zimu nestačí. Tato maska je ultrahydratační a musím říct, že je parádní. Ze začátku mě ruce pálily, protože je mám popraskané, ale po chvilce to přešlo. Masku jsem si nechala cca 40min, protože moje ruce tady opravdu trpí. A výsledek byl opravdu viditelný. Maska je jednorázová, ale já jsem si rukavice schovala ještě na jedno použití. Jsou hodně napuštěné, takže si myslím, že vydrží na 2x.

maska na ruce Sephora

Jaké masky od Sephory máte vyzkoušené vy?  

Nicole

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Originál článku najdete zde.