Tipy: Přebalovací taška

HitModa.cz

Dostala jsem dotaz na přebalovací tašku, a tak jsem se rozhodla, že dám pár tipů. Vím, že hodně maminek přebalovací tašky vůbec nepoužívá, ale já ji využívám denně a vlastně už ani moc nenosím kabelky. Já mám přebalovací tašku od značky Gucci, která je super, ale občas bych uvítala víc prostoru. Tuto tašku jsem dostala od přítele jako dárek, takže jsem jinou vůbec nehledala. Po dotazu jsem se rozhodla pár přebalovacích tašek prozkoumat.  Když jsem byla těhotná, tak jsem vůbec netušila, jak by přebalovací taška měla vypadat.

Moje přebalovací taška má dvě kapsičky po straně, kde si většinou dávám termosku s vodou, dvě kapsy na přední straně a vzadu má kapsu na přebalovací podložku, která byla součástí tašky.  Občas si říkám, že by mohla být taška větší, ale to už by bylo moc. Sama si někdy říkám, že v tašce nosím moc věcí.

Screen Shot 2017-01-16 at 11.21.26
Screen Shot 2017-01-16 at 11.17.42
Screen Shot 2017-01-16 at 11.17.09
Screen Shot 2017-01-16 at 11.16.31

Obsah tašky

Já sáčkuji. Všechny věci nosím v sáčku z Ikei, ať v tom mám systém. V prvním sáčku mám pleny a ubrousky. V druhém mám náhradní oblečení pro Sofii a v třetím mám hračky. Dále v tašce nosím krabičku, kde mám dva dudlíky. Potom jednu lahvičku na mlíčko a dávkovač na umělé mléko. Maminky, které už nekojí nebo přikrmují, tak dávkovač je super věc. Pokud kojíte, tak já jsem měla také od candide takové kojící tričko, které využijete, když kojíte na veřejnosti. Já jsem osobně na veřejnosti moc kojit nechtěla, protože jsem se styděla. Dále u sebe vždycky nosím Sofči očkovací průkaz, kdyby se cokoliv stalo. Momentálně začínáme přikrmovat, takže za chvíli budu mít sáček č. 4, který budu mít hlavně na jídlo. Sáčky jsou fajn, protože nemusíte v tašce hledat. Někdy potřebujete rychle něco najít, a tak najdete jen barvu sáčku. Je to podle mého názoru příjemnější. Pokud však máte nějaké tipy, jak uspořádat přebalovací tašku, tak sem s nimi.

Co by měla obsahovat přebalovací taška?

Nejvíc místa v moji tašce zaberou plenky. A proto bych volila tašku, která má víc kapsiček, aby se tam plenky vešly. Nejlépe nějakou, která má speciální kapsu na pleny. Já jsem si koupila ještě ke svoji tašce přebalovací taštičku od Candide, která je jen na pleny a na ubrousky. Bohužel jsem si ji zapomněla v Čechách, ale pokud nemáte v tašce místo na pleny, tak tuto mini tašku doporučuji.

– kapsa na pleny
– kapsa speciálně na flašku – někdy mají tašky termo podšívku.
– přebalovací podložku – která je omyvatelná
– úchyt přes rameno a kočárek
– batoh – já také hodně využívám batoh, který je vhodný hlavně na cestování s miminkem. Existují přebalovací tašky, které můžete nosit i jako batoh ( nejvíc doporučuji).

 

přebalovací taška
přebalovací taška
přebalovací taška
přebalovací taška
přebalovací taška
Screen Shot 2017-01-16 at 16.10.06

Našla jsem pár přebalovacích tašek, které se mi zdají fajn. Hledala jsem hlavně na českých stránkách, ale já také nakupuji na etsy.com  nebo aliexpress.com. Zatím mi všechno přišlo a neměla jsem s tím problém. I tam sežene hodně přebalovacích tašek i batohů.

Vzhledem k tomu, že se hodně inspiruji na pinterest.com, tak jsem vám našla i inspirace, jak uspořádat vaši přebalovací tašku. Doufám, že jsem vám trochu poradila a pomohla s vybíráním.

Jinak místo sáčku je dobré mít tyto průhledné taštičky. Jsou mnohem praktičtější a vydrží. Hned jak přijedu do Čech, tak pořídím.

Nicole

PS: Fotka mé přebalovací tašky je trochu rozmazaná, ale bohužel se mi v tu chvíli Sofinka vzbudila. Maminky mě určitě tedy omluví:-)

Zdroje: pinterest.com, feedo.cz

 

 

 

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Originál článku najdete zde.