Hair products

HitModa.cz

Holky mám pro Vás slibovaný článek o vlasech, ráda bych s Vámi sdílela své zkušenosti a dopočila Vám produkty, které pro mě fungují. Tím nechci nikomu nic vnucovat a neříkám, že budou fungovat pro všechny, protože každá jsme unikát, ale já jsem toho vyzkoušela vážně hodně a nakonec si oblíbila jen pár přípravků, kterých se držím.

Protože mi dlouho padaly vlasy a přišla jsem snad o polovinu svého copu, což jsem dost obrečela a upřímně, myslím, že každá z nás, které kdy vlasy padaly, byla zoufalá a ochotná vyzkoušet téměř cokoli, rozhodla jsem se napsat článk o tom, které produkty mi pomohly a zastavily to děsné padání, po kterých jsou vlasy pevnější, zdravější a rostou nové. Je to asi jako s pletí, vyhodíte hromadu peněz a zjistíte, že funguje jedna z deseti věcí, že na reklamu se spolehnout nemůžete a dokud to nevyzkoušíte, tak nezjistíte.

Na vlasy chodím do Bomtonu k Lukášovi, od doby, kdy mi začaly padat vlasy, jsme změnili také způsob barvení, žádné zesvětlování, ombré a podobně. Snažíme se jen odrost okolo pěšinky tlumit přelivem a pravidelně chodím na masky a zábaly. Pravdou je, že spodní vlasy mám už nechutně tmavé a vážně by to chtělo je pořádně nabarvit, ale nestojí mi to za to. Dokud se vlasy pořádně nevzpamatují, žádná barva nebo velký zásah nepřipadá v úvahu. Na padání mi Lukáš doporučil řadu Nioxin, kterou si objednávám online, není nejlevnější, ale z toho všeho, co jsem vyzkoušela, jako jediná pomohla a vlasy opravdu přestaly padat, jsou pevnější. Používám pouze šampón a kondicionér, maska mi nevyhovovala a přípravek na pokožku taky ne, byla to pěna, která se mi hodně špatně nanášela. Podíl na tom má určitě i Hairburst, už mám druhé balení a nemůžu si ho vynachválit. Vlasy nepadají a rostou, pravidelně je teď zastřihávám a Lukáš mi při každé návštěvě říká, že vidí neskutečné zlepšení, že objem u hlavy už je o 100% lepší, roste spousta nových vlásků, tak mám radost.

Na doporučení kamarádky jsem začala používat i avokádový olej, který míchám s ricinovým a dělám si jednou týdně zábal. Jen to napatlám, smotán vlasy do drdolu a nechám tak, klidně i přes noc a ráno umyju. Občas střídám s kokosovým olejem, ten často používám i do konců.

Pokud neznáte BioHair, tak pak vyzkoušejte. Zázračná vodička z lékárny, kterou si masíruju pokožku hlavy, slibuje růst nových vlasů a zastavení jejich vypadávání :). Není nijak drahá, takže Vás to nezrujnuje. Věrná zůstávám i zelené řadě Kerastase, kterou s přestávkami používám již několik let, je na zničené vlasy a na ty mé funguje jako hnojidlo. Protože si čas od času hlavu fénuji nebo používám žehličku na vlny, chráním je sprejem Alterna z řady Caviar. Jediný stylingový přípravek, který používám, je suchý šampón ve spreji na objem od značky Sachajuan, který nakupuji přímo v salónu Bomton, nevím, jestli je k dostání i jinde. Sice není nejlevnější, ale je nejlepší, jakmile ho vyzkoušíte, jiný už chtít nebude!

Originál článku najdete zde.