A ZASE TY OBJEVY…

HitModa.cz

Objevujeme rády a objevujeme pořád. Tahle rubrika je více méňě pravidelná a docela i oblíbená.:) Poselední dobou je stále něco nového, takže i tento týden pro vás máme pár věcí, který musíte objevit s námi. KTERÉ TO JSOU?

image

  • Tyhle stránky? TOP!!! Nejhravější kosmetika, kterou jsme kdy viděly. Když mrknete na jejich stránky, hrozí vám nebezpečí velké útraty.:))) Mají roztomilé pudříky, masky na obličej, ale i na rty, BBčka s hlemýždím exktraktem a milión dalších věcí. Za nás super. Ozkoušíme pečlivě co jsme si vybraly a hodíme brzy recenzi.

image

  • Další beauty vychytávka? Zaručeně tyhle nové masky od Lorealu. Májí tři druhy – černá, červená a zelená. My zatím vyzkoušely tyto dvě a super. Vaše pleť dostane přesně to co potřebuje a po té zelené budete zářít do všech stran. Často s některými maskami máme problém zarudnutí a častějšího výskytu akné. V tomhle případě vám nehrozí ani jedno.

image


  • Nový běhačky představil Adidas před pár týdny a Nikol s Míšou na akci nemohly chybět. Jsou to naše nejoblíbenější boty na běhání. Navíc nové jsou ještě více vychytané a hlavně jsou k dostání v těchto stylových barvách, takže se v nich nemusíte bát vyrazit i na delší procházku po městě.

image


  • Něco na cesty? Travel kit se odí vždycky. Nově jsme objevily tento od Toniho, takže pokud se chystáš i ty na nějakou cestu, tak ho koupíš všude v DMku. Obsahuje šampón, kondík, sea salt, lak na vlasy a sprej pro ochranu před teplem.

image

  • Lodiček není nikdy dost. Máme úchylku na boty a tyhle jsou boží. Baťa představila svou novou kolekci pro jaro/léto a největší trhák jsou tyhle metalické a pastelové lodičky. MUST HAVE KOUSKY!
  • Navíc při tvorbě použili novou technologii Insolia, která zaručuje pohodlí a má i další pozitiva.
  • Pokud chcete vědět více, tak čtěte ZDE.

image

KISS KISS

BLOGESKY

Originál článku najdete zde.