WEEKEND FULL OF FASHION & DESIGN

HitModa.cz

Tak tento víkend bude bezkonkurenčně nejvíc napěchovaný módou v tomto roce. Nejen, že se koná první FASHION WEEK 2017, ale do toho ještě doprovodný program ve Vnitroblocku, Dyzajn Market u Národního divadla, Jarní proměna ve Fashion Areně a dneska nás potkáte v DIESELU v Pařížské! To bude potřeba outfitů uff..

UVEDENÍ NOVÉ KAMPANĚ DIESEL 

V rámci nové kampaně značky DIESEL– Make Love Not Walls – kterou vytvořil (nafotil & natočil & zaštítil) DAVID LACHAPELL, proběhne dnes v 17h slavnostní uvedení v butiku na začátku Pařížský ulice a my se tam chystáme v plném počtu! Doražte omrknout novou kolekci plnou trendových kousků z džínoviny, volánů a nejlepších bomber jacketů!

image

A je to zase tady! Kolotoč módních přehlídek českých talentovaných návrhářů! MBPFW je obchodní, kulturní a společenská událost pořádaná po vzoru světových fashion weeků. Mění se zde pravidla české módní scény, podporují se lokální návrháři a objevují se mladé talenty. Navštivte největší a nejucelenější módní akci v České republice. My tam nebudem chybět! 

image

Na co se nejvíc těšíme?

 • SOBOTA 16h LA FORMELA & 20h PROČ NE? CHARITY NIGHT s Terezou Maxovou
 • NEDĚLE 16h PETRA PTÁČKOVÁ / BLUE PAPER TALENT SUPPORTS JAN ČERNÝ & 19h CHATTY
 • PONDĚLÍ 19h LUKÁŠ MACHÁČEK / MICHAL KOVÁČIK
 • ÚTERÝ 21h JAKUB POLANKA

image

Nezávislý event v doprovodném programu Mercedes-Benz Prague Fashion Week tentokrát v multifunkčním prostoru Vnitroblock na Praze 7. Na co se můžete těšit: 

 • SHOPPING ZÓNA – desítky značek, které vyrábí módu, doplňky i kosmetiku šetrně a s respektem. 
 •  RAGWEAR INFO ZÓNA – hrdým sponzorem infozóny, je již podruhé, the first in vegan streetwear, ragwear – v infozóně se můžete na panelové diskuze ve spolupráci Center of Sustainable Management pražské VŠE, semináře a filmy ve spolupráci s Ekotop Film Festival a Center of Sustainable Management pražské VŠE. 
 • První panelovou diskuzi otevře společnost Lindex na téma Accelerating Sustainability. Kompletní program na webových stránkách: http://bit.ly/2mn3gsI

image

Letos první Dyzajn market se bude konat nejen na náměstí Václava Havla u ND, ale také v sousední Provozní budově Národního divadla. V jejím přízemí budou umístěni ti designéři, kteří jsou u nás považováni za ty nejlepší. Čtyři z nich jsou dokonce nominováni na Czech Grand Design – grafické studio Take Take Take, šperkař Hanuš Lamr, šperkařka Eliška Lhotská a designérská skupina Lípa a mnohem víc, tak se zastavte pořídit si něco pěknýho nebo klidně jen okouknout český design. Vstup je ZDARMA!

image

Jaro přichází a s ním nové svěží jarní kolekce světových značek za výhodné outletové ceny! Oživte svůj šatník novými barevnými kousky z Fashion Areny. 

image

Speciální program na víkend 18. – 19. března, který bude probíhat v obchodní jednotce umístěné naproti obchodu Pandora:

 • líčení ZDARMA za nákup nad 1500 Kč od vizážistek z Make-Up Institute Prague,
 • fashion stylistka Ruth Šariská, která vám pomůže s výběrem perfektně padnoucího outfitu,
 • ochutnávka pravého italského espressa či nadýchaného cappuccina s bohatou mléčnou pěnou z kávovarů De´Longhi
 • soutěž o hodnotné balíčky s cenami od značek Helly Hansen, Horsefeathers, FOX, Kilpi, Lisca, s.Oliver, United Colors of Benetton a dárkovými poukazy Fashion Arena Prague Outlet. Pro účast v soutěži se stačí pouze zaregistrovat na tabletu u hostesek.

image

Tak si užijte víkend plný inspirace a třeba se někde potkáme osobně! Budeme se těšit. My jdem zatim ladit, co na tenhle VÍKEND MÓDY na sebe!

Vaše Blogesky 

Originál článku najdete zde.