GLITTER POWER!Jak vlastně vzniknou takovýhle fotky? No…

HitModa.cz

GLITTER POWER!

Jak vlastně vzniknou takovýhle fotky? No jednoduše. Na Instagramu do directu mi přišla nabídka od @atelier_flannel, jestli nechci o víkendu nafotit nějaký pěkný šaty v ateliéru v Kolbence. Řekla jsem si proč ne. A výsledek můžete posoudit v galerii.

Když jsem na focení do Pragovky dorazila, tak už na makeupu seděla modelka Andrea Kabická v dokonalym “gothic stylingu” a já šla na fitting. Když jsem na štendru uviděla tyhle modro-fialový flitrovaný šaty, tak bylo rozhodnuto! 

No a protože nejblíž je mi tzv. “HIPPIE BOHO STYLING” tak zlatý šaty byly taky jasná volba! Celý team, který na IG najdete pod @photdays.atelierflannel se skládá s 5ti Rusek žijích v Praze, který jsou neskutečně šikovný! 

Jedna fotí (@anna_koniaeva_photo), druhá líčí (@pinzari_makeup) a další dělá vlasy (@olgagrb) a ještě mají produkci a několikery šaty, které dováží do Čech. Prostě team složený jen ze samých šikovných holek! Takže jsme se hned domluvily, že nafotíme něco i s Míšou a Týnou. 

Za týden navíc slavíme 4.narozky, tak jsme si řekly, že by to chtělo i trochu progres a změnu na blogu, tak se těšte brzy na nový design.

Tak hezký víkend, my jedem do Špindlu na Snowjam! Kiss

Nik

Originál článku najdete zde.