WATCH OUT, I AM ABOUT TO GLOW!Ještě pár let nazpět jsem byla…

HitModa.cz

WATCH OUT, I AM ABOUT TO GLOW!

Ještě pár let nazpět jsem byla lempl, dělala věci na půl, odkládala vše na poslední chvíli a dělala si co jsem chtěla. Letos mi bude 30 a dělám si taky co chci, ale mám v tom systém. V poznámkách mám záložku “TO DO!” kam si píšu co za tenhle týden musím stihnout a udělat a funguje to. Co můžu udělat hned, to udělám. Konečně jsem si zařídila živnostňák, mám účetní, platím vse včas, jdu si za svým, cítím se skvěle. Baví mě poslouchat dobrou hudbu a jezdit za ní po celém světě. Ta atmosféra teplého počasí, nezávislosti a pocitu, že níkam nemusím spěchat, jen se nechám unášet rytmem, mě baví čím dál tím víc. Každý rok si navíc připomenu jak je nejíst maso skvělý a že můj život konečně dostal smysl vedle mýho perfektního kluka.

S myšlenkou “Dělej si vše po svém” přišla letos i naše oblíbená Pandora v kampani #DOPANDORA, která dodává ještě více sebevědomí všem ženám, které milují šperky, umí být i samy sebou, následují své sny a věk je pro ně jen číslo. Lepší příležitost pro oslavu příchodu jara spojeného se třpytivými šperky jsem si nemohla vybrat.

Když ještě trochu zavzpomínám, tak první dárek, který jsme od svého kluka dostala, byl minimalistický prstýnek po obvodu vykládaný zirkony, který nosím skoro každý den a je hádejte odkud? Z Pandory. Navíc jejich řada Essence je v nové jarní kolekci boží. Hladký náramek ozdobený pár přívěskama vystihuje přesně mou představu o dokonalém šperku pro každodenní nošení. Stejně jako jednoduché prstýnky s aplikací z mléčného skla a zirkonů. <3

květiny jsou od Magnifigue bouquet <3

Snad jste se na jaro těšili stejně jako já a máte spoustu plánů, jak s ním naložit! Mě čeká pár výletů po České Republice, ale třeba i Amsterdam a velikonoční DGTL festival nebo víkend v Berlíně. 

A co máte v plánu vy?

#DOSHINE

Kiss, Kris*

Originál článku najdete zde.