TOP 3 VELIKONOČNÍ BEAUTY PRODUKTY!Ty rozkvetlý stromy všude,…

HitModa.cz

TOP 3 VELIKONOČNÍ BEAUTY PRODUKTY!

Ty rozkvetlý stromy všude, fronty na zmrzlinu a kabáty hluboko ve skříni dokazují, že jaro je tu, i když teplo pořád vypadá jinak. Velikonce se ale bliží a my tu pro vás máme jeden tématickej beauty speciál. 

1. MARK SCRUB 

Ta suchá kůže po zimě musí okamžitě pryč a jediný co nám na ní zaručeně zabírá je kávový peeling od Mark Scrub, který obsahuje kokosový olej a tenhle oranžový voní po citrusech. 

TIP: Doporučujeme si dát před peelingem minimálně 10 minut horkou vanu, aby pokožka trochu změkla a byla tak lépe připravená a prokrvená na jemnou masáž rozdrcenými kávovými zrnky. Kokosový olej navíc kůži hezky promastí a vy se tak nemusíte po osušení zajímat o krém.

Cena: 279,- Kč / 100 g.

2. GOLDEN EGG

Tak za prvé: ty třpytky na nás prostě platí a to, že se celá vana a tělo blejská, je jedno velký významný plus. 

Za druhé: baví nás pozorovat, jak se produkty od lushe do vany postupně rozpouštějí a udělají tak ze všední koupele něco mimořádného.

Za třetí: celý byt voní tak, že se vám nechce radši ani větrat, aby ta vůně zůstala napořád.

A za čtvrté: tělo je celý heboučký a mimořádně hydratované.

Cena: 159,- Kč / 100 g.

3. KOREJSKÁ KOSMETIKA.

Slyšíme na ní samou chválu, proto nám nedalo a musely jsme jí také vyzkoušet. A když jsou ty Velikonoce, nabízela se nám tahle maska ve tvaru vajíčka, vyrobená z ekologických vajec. A když už i naše babičky věděly, že vajíčka nejsou dobré jen na vaření, ale i jako kosmetická vychytávka. Je tahle maska jasnou volbou pro vaši vysušenou pleť, kterou krásně vyhladí, odstarní černé tečky a veškeré nečistoty. 

Cena: 289,- Kč.

Tak krásné Velikonoce, ať už budete kdekoliv. Nezapomeňte si koupit něco nového, ať vás neposere beránek a stay beautiful. 

Kiss, Vaše BR*

Originál článku najdete zde.