LOVE YOU, KARL

HitModa.cz

Nádhernou sobotu! Pracovní týden je za námi – doufám, že úspěšně – a tak nezbývá, než si užívat slunečného víkendu. Mimo The Color Run, který se běží dnes od 16 hod budeme mít totiž v Praze skvělej program a hlavně vzácnou návštěvu – moje nejmilejší rodiče a brášku, huráá! Jaké plány máte na víkend vy? A s kým se potkám na startu?:)

Kromě barveného běhu mám dnes na programu ještě další bod, a tím je dnešní článek. Přesněji outfit, který křičí: Cítím se skvěle a svá! Ve spolupráci s Vermont Concept Store, který je nově otevřený v obchodní galerii Myslbek, jsem pro vás nafotila mé nejoblíbenější kousky z nové kolekce Karl Lagerfeld. A nebudu vám lhát, nejraději bych si je nechala :D. Protože za a: kalhoty jsou tak univerzálním a příjemným kouskem, že si nedokážu vybavit příležitost, na kterou by se nehodily (i když, na běh to fakt nebude) a za b: tričko s kočičkou je vždycky dobrej nápad. A pokud ta kočička pilotuje letadlo? Že by posádka snů? Na trička s potiskem mě moc neužije, čas od času jsou však hezkým kontrastem k jednoduchému outfitu. A pokud je potisk decentní, pak je to přesně to pravé. Outfit jsem doplnila kabelkou Uterque, kterou už moc dobře znáte a vzala k němu klasické bílé Stan Smithy. Upřímně, kalhoty si na sobě dokážu představit i se sandálkami na platformě nebo podpatky, jak ale víte, já jsem spíš na ty tenisky. Tak třeba příště.

A jako poslední bych dnes ráda zmínila rtěnku, na kterou se mě spousta z vás ptala na Instagramu v Directu. Je to jedna z novinek od GOSH a já vám o ní brzy napíšu víc. Drží totiž na rtech téměř celý den, poradí si i s jídlem a pitím a po celou dobu krásně hydratuje. Za mě hrdina měsíce červen! A koho zajímá odstín, je to 007 Noughat Crisp!

Tričko a kalhoty – Karl Lagerfeld – Vermont Concept Store, boty- Adidas Stan Smith, kabelka – Uterque, brýle – Rayban – optique.cz

Mějte se krásně a posílám pusu!

The post LOVE YOU, KARL appeared first on Christina Lichi.

Originál článku najdete zde.