SPORTY PANTS & FLORAL SHIRT

Nejdřív jsem vám chtěla taky povyprávět o tom, jak jsem po fesťáku nezvládala  návrat do práce, rutiny a zabordeleného  bytu, jak se mi vybilo auto, nebo se jen tak rozbrečela během brunche :D. Usoudila jsem ale, že by to na jeden blogísek bylo až moc negativity a pokusím se naladit na positive vibes – to teď lidi totiž hrozně žerou.

To jak čas v létě šíleně utíká asi vnímáme všichni a ano, je trochu depresivní, že už jsme dávno za půlkou (a tenhle pocit ještě umocňuje to šedivo a déšť za okny…), ale léto rozhodně ještě nekončí! A tak jsem vzala diář a rozepsala jsem si veškeré své plány, které chci do prvních mrazíků stihnout 🙂
Jen co se po víkendu udělá hezky, musím vyrazit ještě na nějakou koupačku, jelikož ty jsem tohle léto dost ošidila – takže Mácháč, Dobříň, nebo máte nějakej jinej tip na přírodní koupáliště? Příští víkend s holkama razíme poprvé na Hip Hop kemp, takže jsme zvědavý na atmosféru dalšího fesťáku! Byl jste tam někdo? Jen co opět naberem síly, propukne v Praze Mercedes-Benz fashion week, událost na kterou se prostě musíš těšit 🙂 Hned po fashion weeku vyměním podpatky za pohorky a vyrazíme s Kamčou na víkend do Tater, když jsem teďka ta outdooračka žejo…a jen co se tu udělá hnusně, plánuji odletět na prodloužený víkend někam na jih. Zatím jsem teda ve stádiu lovení levných letenek, ale věřím, že to vyjde!
Napište mi jaké máte plány a na co se do konce léta těšite vy 🙂 Kristý

trousers – H&M | shirt – Only (similar HERE) | sneakers – H&M | handbag – ZARA
 ONLY  |  Miss Selfridge  |  VERO MODA  |  ONLY

Originál článku najdete zde.