HAIR & FASHION – ROMANTIC DINNER

HitModa.cz
Ve spolupráci s L´oreal bylo našim další úkolem, ukázat vám jak bychom se oblékly a učesaly na romantickou večeři. Já popravdě na žádné nebyla ani nepamatuju, ale tak pojďme dělat, že je to denní chleba každé z nás 😀

Přestože tedy poslední dobou tíhnu k streetwearu a tenisky téměř nesundám z nohou, oblékla jsem vzdušné velmi dívčí šaty se spadlými rameny, které skoro až křičí “Až se budeme loučit u tramvaje, polib mě na krk”. K nim kontníčkové boty na podpatku a malou béžovou kabelku, do které se vám kromě mobilu a peněženky vejdou i základní zkrášlovadla, protože se pravděpodobně budete chtít někde na záchodě přepudrovat a opravit rtěnku. I když na tu pozor, já se jí na rande většinou vyhýbám. Určitě nechcete aby vás váš objev upozornil na to, že ji máte na zubech. Nebo ji mít celou smytou poté, co jste dojedly talíř špaget.
Vlasy mám ráda sepnuté, abych si s nimi neustále nehrála. Takže jsem už klasicky použila Morning After Dust, abych vlasům dodala texturu a mírně je u hlavy natupírovala. Pak jsem žehličkou lehce navlnila délky a prameny kolem obličeje. Chceme ale uvolněný look, takže natáčejte po velkých pramenech.Vlasy jsem pak kromě pár pramenů kolem obličeje sepnula do culíku. Zafixovala lakem L´oreal professionnel Infinium (který zpevní vlny, ale vůbec je nezatěžuje) a nakonec final touch pomocí lesku – Wet Domination Shower Shine. 
Holá ramena si podle mě říkala o šperk, a tak jsem ještě přidala zlaté dlouhé minimalistické náušnice. Jak se vám look líbí?:)

dress – & Other Stories | bag – Olympus | boots – Mango | earrings – H&M

Originál článku najdete zde.