GIRLIE STYLE & BOXER BRAIDS

HitModa.cz

Stejně jako ode mě nemůžete čekat klasický účes na romantickou večeři, tak ode mě nečekejte ani tu večeři. Vlastně jo, ale ne drahej naškrobenej podnik, třináct vidliček a suchej personál. Mé dobrodružné srdce prahne po něčem jiném. Romantika pro mě neznamená luxus a cash. Není to tak, nebylo a věřím/doufám, že ani nebude. Kecám žejo, designérský kabelky příjmu s láskou.
Romatika pro mě nesmí být na oko, ale musí mít hloubku, nápad, musí mě chytnout a bavit. Chci prolejzat zákoutí, jíst zmrzlinu ze stánku, spontánně navštívit výstavu, vyšlápnout Petřín, krmit labutě, ochutnávat sladkosti, společně se opít a vloupat se do školky, společně vařit, čmárat po oblečení, hrát minigolf, vylézt skálu, postavit skřín, být kreativní, společně se smát. Mám radši trhané kytky, než kupované. Mám radši kamínek z cest než třičko. V závěru překvapuju sama sebe. Za romantickou osobu jsem se nepovažovala, ani nepovažuju, věci, které mám ráda a prožívám nenazývám romantikou, ale spíš kouzlem. Kouzlo a význam mají všechny činy, jen otevřít oči a vnímat je.
Kolem a kolem a hlavně upřímně. Poslední rok byla romantika to poslední. Nijak jsem se jí nebránila, jen to prostě nešlo. Jsem kámen po tátovi a tenhle rok jsem byla kamenožrout. Obecně nejsem  citlivka, naivka ani hysterka. Mým oblíbeným žánrem rozhodně nejsou romantické komedie. Pak jsem se jednoho dne probudila a zjistila, že takové legrace chci zase zažít. Je jedno jestli s osobou, kterou neznám, jednorázová šílená legrace někde na festivalu, je jedno jestli s přítelem, přítelkyní, bráchou, tátou, nebo kámoškou. Chci zažít, prožít, žít, dávat i brát. Protože není nic hezčího, než když se k sobě lidi chovají s úctou, pokorou a lásku všech druhů se nebojí dát najevo.
Mám teplotu, vídím dvakrát, ale doufám, že má slova dávají alespoň minimální význam každému z vás.
A co jsem já, neromatická duše udělala v posledních dnech romantického? Uvízla jsem v garážích v OC Nový Smíchov. Hodinovej kolaps u výjezdu, žádnej signál, smog v pórech i plicích. Klaksony, nadávky a jedna kráva v Tuaregu. Normálně bych to brala jako osud, auto zaparkovala a šla nakupovat. Jenže teď jsem byla vzteky bez sebe. Byla jsem tak na nervy, že jsem z tý bezmoci chtěla bulet. Měla jsme být na dvou místech, zkrouhla jsem to na jedno. V čas druhého meetingu jsem stála stále v garážích a motor mi chcípnul při výjezdu na retardér. Well done. Vidím světlo, zelenou a benzín nebenzín, to otáčím do plnejch. Dopravní špička, hovory, zprávy a minuty ubíhaj. V hlavě se omlouvám taťkovi, kterýmu přijdnou alespoň dvě pokuty za porušení rychlosti. Někde parkuju, za půl hodiny 200, noaco. Vylítnu z auta a utíkám k nim. Zažívám desetiminutové líbání a objímání před gatem. Třeba to vůbec nic neznamená, třeba jo, baví mě to a nabíjí energií, nic víc vědět nechci a nepotřebuju. Posílá fotku z letadla. Viděla jsme ho potřetí.
O týden později. Sedím šestou hodinu na doučování z ekonometrie, je mi zle, mám výčitky svědomí, nechápu vzorečky a nechápu, proč jsem nezačla včas. Nechápu proč si náš vyučující Marián, dělá srandu z toho, že nás to třeba jednou začne bavit. V hlavě mi běhá něco jiného, ostatně jako celý týden. Končíme před jedenáctou večer a děláme zoufalý vtípky. Jsme s Mirkou vyflusaný. Jedu na letiště, přiletí po dvanáctý, objetí mě naplňuje a dostávám Orea, který se u nás neprodávaj. To je přesně to o čem mluvím… Platím 300 tý letištní mašině a je mi to fuk. Doma se mi nechce spát.

Užívejte okamžiky a dejte mi vědět, co romatického jste naposled udělali vy.)

Omluvte můj citový výlev, omluvte odbočku od popisů účesu, který jsem po tréninku, v šatně vytvořila produkty Loreál, šla jsem dělat romantiku <3
M.

skirt and top combo – H&M | handbag – ZARA | sunnies – Wish | watches – Woodies | sneakers AM 95 – Footshop

Originál článku najdete zde.

HitModa.cz