October 2017 memories

HitModa.cz

Taky máte ten pocit, že letošní rok utekl nějak moc rychle? Už tady máme listopad, za měsíc a něco málo jsou Vánoce a já mám pocit, že teprve nedávno jsem oslavila Silvestr 2016 :D. No nic, takže alespoň malá rekapitulace měsíce října :). Většinu měsíce jsem bohužel trošku promarodila, příušnice a následné nachlazení si vyžádalo týdenní izolaci, nicméně jsem i tak stihla navštívit Hintertux a minulý víkend také Krakow. Několik outfitů najdete také mezi dněšními fotkami, hlavně dokonalý ručně pletený svetr a cardigan od BožidaryV říjnu jsem si pořídila několik nových kousků od značky Levis, úplně miluji jejich trika a nutně jsem na zimu potřebovala nové 501, takže jsem se pro ně zastavila na prodejně v Palladiu a kromě jiného jsem tam ukořistila novou denimovou bundu, která má rozpáraný dolní lem. Mimochodem věděly jste, že denimové bundy slaví letos 50 let své existence? K této příležitosti vznikla opravdu úžasná limitovaná kolekce džísek s různými motivivy potisků. V říjnu jsem také poprvé navštívila cukrárnu Myšák, kterou mám kousek od showroomu a úplně jsem si zamilovala místní snídaně – domácí bábovka a vajíčka do skla jsou zde naprostou lahůdkou.

Minulý týden jsem s holkami navštívila také jednu akci v rámci Designbloku, představení šperkařské značky 27 jewelry od úžasně talentované Lenky Šváchové a naprosto mě okouzlila její nová kolekce ClusterHue podle čínských elementů.

Společně s Bárou, Kristýnou a Alex jsme  stihly ve čtvrtek také malý holčičí výlet do Benešova, kde najdete jednu skvělou italskou restauraci Il ToroPokud chcete ochutnat jen jednu věc, rozhodně za sebe doporučuji jejich burgery – jsou fenomenální a mně chutnaly například o hodně více než např. ty v Berouně. Jo a ještě nesmím zapomenout na úžasné dezerty, hlavně sicilskou Cannoli.

No a v pátek už jsme vyjeli směr Krakow, kde jsme nakonec zůstali i přes noc. Byla jsem tam ještě na gymplu se školou a opravdu musím říct, že je to moc krásné město. Bohužel nám vůbec nepřálo počasí, jak můžete vidět na poslední fotce 😀 (pořád pršelo a foukal vítr). Každopádně i tak jsme stihli prochodit celé centrum a určitě bych se tam ještě jednou někdy v budoucnu ráda vrátila, tentokrát ale raději v létě :).

Originál článku najdete zde.