Spring 2018 Beauty Routine

HitModa.cz

Po delší době tady pro vás mám kosmetický článek s novinkami a produkty, které mám osvědčené a nebo jsem je nedávno testovala.

A rovnou začneme…

1.Rtěnky Lipstories od Sephory

Letos v lednu uvedla Sephora na trh novou řadu 30 odstínů krémových, matnývh a metalických rtěnek ve skvělém ekologickém balení. Já sama používám už od ledna odstíny 6 a 24, viz fotka pod textem. Za mě je jednoznačně favorit odstín 6, protože má nádhernou barvu a na rtech vypadá opravdu dobře, co ale musím vyzdvihnout je odstín číslo 22, který je taky nádherný, ale hlavně má také ještě jeden další příběh a to ten, že část výtěžku z prodeje této rtěnky věnuje Sephora maminkám z kojeneckého ústavu při Thomayerově nemocnici. Tato limitka je už od začátku března k dostání v prodejnách. A vy tento odstín můžete objednat ZDE.

2. Primery Clarins

Musím se přiznat, že jsem zprvu k těmto primerům moc důvěřivá nebyla, protože jsem s nimi neuměla zacházet. Trošku jsem si tedy zagooglila a objevila super obrázek, který znázorňuje kam si který odstín nanést tak, aby splnil svůj účel. Já mám odstíny green a rose, přičemž používám oba dva zhruba nastejno pod makeup. Zelený odstín neutralizuje začervenání, které mám na tvářích (hlavně teď, když jsem přijela od moře mám pleť docela nejednotnou) a odstín rose dávám na místa, která chci rozjasnit, takže u tohoto odstínu se zase tak striktně obrázku nedržím. Primer najdete např. ZDE.

3. Jílové pleťové masky Sephora

Říkala jsem to už ve stories, vyzkoušela jsem zatím dva typy (modrou a fialovou). Ostatní určitě časem vyzkouším taky, ale nebyl na ně ještě čas a hlavně jsem si masky vybírala podle toho co má pleť momentálně potřebuje :).

Fialová maska má krémovou texturu, hydratační a současně i vyhlazujícími účinky. Já ji používala první týden po příjezdu od moře, kde jsem trávila každý den minimálně tři hodiny v oceánu a pleť tak dostávala opravdu zabrat a musím říct, že funguje skvěle.

Modrá maska je skvělá jako peeling, pomáhá odstraňovat odumřelé buňky a pleť tak může opět začít volně dýchat.

Jinak co se týče výdrže, tak masky mají vydržet 4 použití, ale u mě to bude asi i na 5-6 použití, protože jí asi nedávám tolik :). Masky najdete ZDE.

4. Řada Magnolia od Clarins

Nová kolekce krému na ruce a tělo s vůní magnolie, v kolekci je také mini rozjasňovač, který dodává kůži přirozený jas, nelepivá struktura se bezproblémově vklepává do pokožky a měkký růžový perleťový odstín zvyšuje přirozený obrys obličeje. Já na krém na ruce a nehty od Clarins nedám dopustit, používám ho několik let a balení je přesně akorát do kabelky, takže ho tahám všude sebou

5. Alterna šapmón, kondicionér a maska

Nedám dopustit už více jak rok na tuto řadu vlasových přípravků od značky Alterna. Fialová řada Caviar je ideální na barvené nebo zničené vlasy, já si vždy objednávám vše na El niňo, tentokrát jsem k šampónu a kondicionéru přidala také noční sérum (masku), která mi zachránila vlasy u moře. Opravdu dokonale vyživila a hydratovala vlasy. Celou řadu najdete ZDE.

Originál článku najdete zde.