MILOVANÝ KŘIVÁK + LEDVINKA A KABELKA V JEDNOM

HitModa.cz

Nebudu lhát, ale k outfit postům se mi nechce vypisovat nějak zvlášť dlouhý článek. Vlastně outfit články beru jako velkou oddychovku, kde jde primárně o fotky a módu. Snad to vnímáte taky tak. A alespoň udělám třeba i trochu radost těm, kteří sem ještě stále chodí kvůli módě. Já si totiž dost dobře uvědomuji, že už zdaleka nejsem jen fashion blogerka.
S hezkým počasím se ale vždycky neuvěřitelně těším na změnu, na nové outfity, na jarní outfity. To se nezměnilo ani s mou rolí mámy. A na jaký kousek se po zimě těším vždycky nejvíc? Na nesmrtelný křivák. Kožený křivák je jednoznačně můj nejoblíbenější kousek v šatníku. Často v obchodech i na eshopech koukám na různé kabátky, ale pak si vždycky řeknu, že nějaké jarní kabáty mám a kupovat další je zbytečný, protože beztak ke všemu tahám koženou bundu. Takže ten se tady už objevil tak stopadesátkrát :). Je to ukázka toho, že jsou kousky v šatníku, do kterých se vážně vyplatí investovat.
A co mě aktuálně hodně baví z letošních trendů, tak to jsou tyhle ledvinky a kabelky v jednom. Tuhle teď nosím furt. K tomu mám už jen kočárek s velkou taškou a tady v té malé mám své věci při ruce a je to neuvěřitelně pohodlná záležitost.  

Máte taky nějaký zásek v módě, jako já s křivákem? A co ten trend elegantních ledvinek, které jdou nosit i takhle cross body, líbí? Dejte vědět. A mějte krásný prosluněný týden!

bunda / jacket – ZARA (old)
šála / scarf – BURBERRY
triko / t-shirt – ZARA
kalhoty / trousers – ZARA
kabelka / handbag – COS
boty / shoes – GANT
brýle / sunglasses – TOUS
náhrdelníky / necklaces – EMKA Prague, MOOYYY, TOUS

Originál článku najdete zde.