Fashion x Food Photostory

HitModa.cz

“Elite Bloggers – Content Marketing”

Když jsem byla požádána udělat fashion story se skvělým fotografem Kubo Krížo, ani na chvilku jsem neváhala, protože se mi jeho fotky na analog moc líbí a hlavně myšlenka fotit u jídla mě vždy baví…ústřice miluju, takže nebylo co řešit. Podle mě se fotky fakt povedly, takže je hážu i sem na blog.

Vybrala jsem nakonec dva outfity, overal je nový z Pull&Bear, je v něm super příjemně a hlavně ten střih dělá fakt hezkou postavu. Druhým kouskem byla modré šaty Zara, které jsem kupovala už loni, baví mě to, že jsou v nich všité kraťásky, takže se nemusíte bát, když trochu zafouká vítr :D.

Make-up jsem nějak zvládla sama (Clarins fix na linky funguje naštěstí skvěle no vlasy jsem po delší době opět natočila pomocí kulmy ghd, na kterou se pořád ptáte. Má širší průměr a mně se s ní pracuje skvěle, jen je potřeba nastříkat do vlasů před kulmováním ochranný sprej, protože jinak si opravdu zničíte konečky.

A poslední, ale nejdůležitější věc je péče, protože na mé suché a barvené vlasy nemůžu použít jen tak něco. Začala jsem používát novou řadu Botanic Therapy od Garnier, konkrétně zelenou olivovou řadu a za mě zatím nejlepší maska na vlasy. Používám ji pravidelně 2x týdně a konečky jsou po ní hezky uhlazené, olivový olej přispívá k výživě vlasu a ty jsou tak jemnější. Po smytí masky už vlasy upravuji běžným způsobem.

Originál článku najdete zde.