ZAVINOVACÍ ŠATY A TENISKY GGDB

HitModa.cz

Zavinovací šaty jsou ten nejvíc ženský střih co znám. A tyhle jsem si koupila v Lindexu, když jsem se nechala nalákat nálepkou na výloze, že mají slevy na dětskou kolekci. Lepším se, už umím nakupovat nejen pro Edgarka, ale už zase i pro sebe :). Je to rozhodně ale i tim, že se cítím skvěle a že jsem zpátky na své váze. Šaty byly na figuríně a na věšáku byly jen velké, tak mi je milá paní prodavačka svlékla z figuríny a už ji musela převléct do něčeho jiného, protože šaty po vyzkoušení hned putovaly k pokladně. Dřív bych se na tuhle barvu vůbec netipla, teď jsem z ní nadšená.
No a kombinace šatů a tenisek je stále moje oblíbená a vzhledem k tomu, že jsem si splnila jeden materiální sen a objednala si Golden Goose Deluxe Brand tenisky, tak teď je nosím prakticky ke všemu. O těch teniskách jsem vám psala už na instagramu, takže kdo nečetl, může TU. Už jsem v nich stihla nachodit desítky kilometrů v Holandsku, jsou to fakt lásky.

Fotky jsme fotili na střeše nákupního centra, původně jsem myslela, že budu mít fotky v těch šatech jen z Vapiana, kde jsem byli na jídle, ale nakonec Edgarek usnul v kočárku, tak byl čas udělat klasické outfitovky, tak doufám, že vám udělají radost. Teď už prostě na tyhle posty mám méně prostoru. Ale pořád mě baví :).

kožená bunda | biker jacket – ZARA (old)
šaty | dress – LINDEX
brýle | sunglasses – FOREVER21
tenisky | sneakers – GOLDEN GOOSE DELUXE BRAND (via LUISAVIAROMA.COM)
náhrdelník | necklace – TOUS
kabelka | handbag – LOUIS VUITTON

A tady jsou ty zmíněné fotky z Vapiana. Jsou mé oblíbené, tak tady nemůžou chybět. Hezké počasí je nekonečný zdroj energie pro mě, takže jakmile je krásně, teplo, sluníčko, tak si strašně ráda užívám čas venku. Vapiano mám sice blíž to na Národní třídě, ale kvůli zahrádce, dětskému koutku a parkování mám radši to na Chodově. Jo a je vtipný, že ve Vapianu jsem si už i dřív, ještě než bylo u nás v ČR, vždycky všude dávala to samé jídlo. Ale asi před měsícem, kdy trošku poupravili menu, tak jsem tam na doporučení kamaráda ochutnala jedny nové těstoviny s houbami, rukolou a kousky hovězí svíčkové a bože, od té doby mám nového favorita na jejich jídelníčku. Máte to taky někdo tak, že si v některých restauracích dáváte furt to samé? :).

Originál článku najdete zde.