AHOJ PODZIME!

HitModa.cz

Jak se máte? Jaké bylo vaše léto? :). Já jsem si dala takovou neoficiální blogovou pauzu. To jste ale ti, co sem chodíte, nejspíš poznali. V létě se mi zkrátka nechtělo moc trávit čas u notebooku, respektive ani jsem na to neměla čas, protože jsem se dala do práce a hlavně jsem se věnovala Edgárkovi, bylo to jeho první léto a já můžu s klidným svědomím říct, že jsme si ho užili fakt na plno a právě i proto jsem volný čas rozkládala jinak než psaním článků.

Také jsem si přes léto uvědomila několik věci a spoustu věcí přehodnotila, to se mnou rozhodně dělá také to mateřství :). Takže jsem pomýšlela i na to, že blog už zavřu úplně, ale víte co? Přichází podzim a já se naopak těším, že některé dlouhé večery, až uspím Edgara a když manžel bude pracovat, že si zalezu pod deku, vezmu notebook a budu si hrát s fotkami a psát články. Návštěvnost sice klesá, logicky, když četnost článků je dost nízká, ale mě to furt vlastně baví a furt mám nápady co bych tady chtěla sdělovat, ukazovat, přenášet. Možná právě teď mám vlastně zcela jiné nápady než kdy dřív a tak sama sobě držím palce, abych to zrealizovala a abych se o ně s vámi podělila.

Ozývám se tedy po delší době a to hned s kosmetickým článkem ve spolupráci se značkou La Roche Posay. Víte co, spousta věcí se mění, na spoustu věcí jsem změnila názor atd. ale zároveň spousta věcí zůstává, a tou je právě i moje záliba v téhle francouzské značce. Takže pokračovat s ní v kampani pro mě byla přirozená věc a sice jsem hodně spoluprací už odmítla, přehodnotila, zrušila…tak zrovna tahle mi dává smysl a vážím si jí. Proč? Protože u La Roche-Posay mám přesně to čisté svědomí, kdy jsem značku používala už dávno i před spoluprací.

A po úspěšném létě, kdy opravdu teploty byly tropické, že jsem neměla ani touhu mizet někam do teplých krajin a po používání krémů na opalování z řady Anthelios přichází podzim a opět péče o pokožku, protože pokud je tu někdo jako já, s citlivější kůží a navíc suchou, tak mi jistě dá zapravdu, že tyhle změny počasí jsou pro pokožku náročné a je potřeba o ní fakt důkladně pečovat.

To mi naštěstí zůstalo už z těhotenství, kdy jsem se poctivě mazala a v tu dobu jsem se docela stala závislá na každodenním rituálu a bez nakrémování nemůžu být ani den. Haha, priority se mění, dřív bych třeba nevyšla z domu bez náušnic (jako fakt, nekecam, byly doby, kdy jsem nemohla existovat bez náušnic a když jsem si je náhodou zapomněla, naběhla jsem do prvního obchodu a nějaké si koupila :D) a teď náušnice nosím zřídka kdy a vůbec mi to nevadí, ale teď zas nemůžu fungovat bez namazání :)). Jestli totiž něco nesnesu, tak je to suchá pokožka. Co konkrétně mi tedy pomáhá? Čtěte dál.

Tady jsou aktuálně 4 produkty, které jsou za mě vážně skvělé. Ona značka La Roche-Posay je celosvětově číslo 1 dermokosmetická značka, a to hned ve více než 60 zemích. I u nás v ČR je číslem 1. Zabývá se právě tou citlivou pletí a přichází s produkty, které pomáhají lidem s citlivou pletí řešit problémy. Ať už je to atopický ekzém, akné, podráždění…. A to nejen u dospělých, ale právě i u dětí.

Všechny ty své kvality má La Roche-Posay podložené klinickými studiemi. Tyhle produkty dokonce označují za medicínské přípravky.

Když se podíváte na ten první produkt zleva, tak to je život, jak já říkám. To je jeden z mých úplně nejoblíbenějších. Je to TERMÁLNÍ VODA z La Roche-Posay, která je jako jediná termální voda uznávaná jako aktivní látka. Má jednak dermatologické využití, ale je i na každodenní používání. Zklidňuje, osvěžuje, chrání… U nás třeba termální voda byla celé léto součástí přebalovací tašky a při těch vedrech jsem se s ní osvěžovala popraškem na obličej, hrudník, ruce, nohy…a také jsem to právě používala pro osvěžení na Edgara, hlavně v autě, v autosedačce, když byly ty pařáky, tak tahle lehká mlha ho vždycky příjemně osvěžila a hned bylo lépe.

Produkty LIPIKAR už jsem představovala na jaře, používáme celá rodina. Jsou pro suchou až velmi suchou pokožku se sklonem k atopii. A jsou vhodné právě také i pro kojence. Jedno je krém a druhý čistící krémový gel do sprchy. Miluju flakony s pumpičkou!

CICAPLAST BAUME B5 je zklidňující a obnovující balzám. Na ten jsem četla a slyšela samou chválu. Je to takovej multifunkční krém, na popraskanou kůži, na vysušená místa, na obličej, na ruce, tělo, pro dospělé, pro děti i kojence…. Já ho začala používat na rty, ano, je totiž vhodný i na suché rty a tam hned vidím zlepšení, takže na tom fakt něco bude. Je úžasně hydratační. Nicméně až ho budu používat déle a nejen na rty :), tak dám klidně ještě vědět.

Znáte tyhle produkty? Používáte? Já jsem ráda, že máme doma tuhle zásobu a že jsme tedy na podzim a zimu vybaveni, protože u nás jsou to fakt top produkty. Tak se opečovávejte a zatím se mějte krásně!

Originál článku najdete zde.