Sptember 2018 cosmetic favorites

HitModa.cz

A opět je zde zase po měsíci pravidelný článek s mými kosmitickými oblíbenci za poslední měsíc. Jelikož jsem byla v září mimo ČR, čláenk je trošku se zpožděním a celý se točí ještě kolem „letních“ vychytávek, které jsem si sebou na Havaj vezla a většinu z nich tam také spotřebovala až do dna :D.

1. Multifunkční suchý olej se třpytkami na obličej, tělo a vlasy Nuxe

Úžasný olej od značky Nuxe vám asi úplně nemusím představovat. No já ho vyzkoušela AŽ teď! A tedy do vlasů jsem si neaplikovala, pouze na obličej a tělo. A za mě na léto naprosto dokonalý produkt. Krásně zvýrazní opálení a hlavně není šíleně mastný, takže se po aplikaci na tělo můžete ihned obléct a vyrazit ven. Jako bonus krásně voní. Po měsíci jsem odjížděla domů se skoro prázdnou lahvičkou a plánuji tedy znovu objednat

2. Sprej Ocean Mist

Stylingový zázrak ve spreji od značky SachaJuan. Tento sea salt sprej podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu, umí dodat vlasům objem a tvar, takže je jedno jestli si vlasy vlníte či žehlíte, sprej totiž udrží obojí. Používám ho v podstatě místo laku na vlasy, protože funguje daleko lépe, navíc vlasy zmatňuje a tak nějak celkově udrží na svém místě bez toho, aniž by vlasy slepoval. Není to klasický sea salt sprej, je to opravdu něco mezi

3. Objemový šampon Ocean Mist pro plážový efekt

Nejlepší šampón od značky Sacha Juan na objem. Chtěla jsem vyzkoušet něco nového a tato značka, kterou používám už delší dobu (hlavně suchý šampón je geniální) má v nabídce větší množství vlasových produktů, proto jsem sáhla i po tomto šampónu. Je vlastně součástí jedné řady (jako sprej o řádek výše) a má dodat vlasům objem. Po každodenním koupání v oceánu mi vlasy opravdu hezky umyl, používala jsem ho každý den a optimálních výsledků dosahuje společně s kondicionérem :). Sám o sobě dodá mega objem, ale vlasy vyživí až následně kondicionér. Takže doporučuji v kombinaci.

4. kondicionér pro poškozené a sluncem namáhané vlasy SachaJuan

A jak už jsem se zmínila u šampónu, tak tady máme druhou dvojku. Kondicionér Sacha Juan. Jednoznačně dokonalý kondicionér na sluníčkem a oceáněm namáhané vlasy. Vždy jsem ho nechala působit třeba i 5 minut a měla jsem vystaráno s rozčesáváním. Při surfování se vám totiž vlasy vždy neskutečně zamotávají a po samotném použití šampónu máte na hlavě jeden velký dred :D. Tenhle kondicionér si s tím ale umí poradit a rozčesávání je potom úplná pohodička. Kondicionér Sachajuan Cleanse and Care zajistí vlasům také potřebnou výživu a po usušení se vlasy vůbec nekrepatí a vypadají skvěle.

Originál článku najdete zde.