JAKÉ BYLO FOTIT ADVERTORIAL DO ELLE A MARIANNE

HitModa.cz

Před nějakou dobou mi zadrnčel telefon, cizí číslo, zvedám to, představí se milá beauty redaktorka Anna Machová časopisu Elle a začne mi povídat o nové přírodní vlasové kosmetice Source Esentielle od L’Oréal Profesionnel a jestli bych s nima nechtěla udělat rozhovor a nafotit advertorial.
Sama jsem dělala pro lifestylový magazín 2 roky a vím, že advertorial (tedy komerční prezentace) se dají udělat fakt krásně a obzvlášť v ELLE to umí. Takže mě to, nepopírám, hned zaujalo. ALE, nejdřív mi šlo o to, co že je to ta úžasná novinka od L’Oréal Profesionnel, protože žádné focení, žádný rozhovor nestojej za to, pokud bych měla být spojována s něčím, co mi nevyhovuje, čemu nefandim atd. Takhle to mám prostě už hozené. S produkty jsem se chtěla tedy samozřejmě nejdřív seznámit, dostat čas na vyzkoušení a pak se případně domluvit. No, jelikož vidíte tenhle článek a taky už někteří z vás mají určitě doma koupenou listopadovou ELLE nebo Marianne, tak vám nemusím povídat, že jsem na nabídku kývla.

Produkty mi totiž od L’Oréalu dorazily domů takřka obratem a já se tedy nadchla už samotným balením. Miluji tenhle jednoduchý design flakonů, čistou grafiku. Takže to na mě zapůsobilo ihned, v tomhle mám trochu “problém”, často se nechám uchlácholit obalem. I když teď už jsem z toho, troufám si říct, vyrostla. Takže potěšila jsem oko a šla jsem dál, otevřela jsem flakonky a teda ta vůně, ach, to je neuvěřitelný, jak se dá vůně přírody přenést do lahviček s vlasovou kosmetikou. Svou řadu co mám doma je na denní používání, a to šampón který je z 80% z přírodních ingrediencí, bazlám, ten je z 99% a olejíček je 100% přírodní. Ještě vám k produktům připíšu něco víc níže pod fotkou.

Teď se ještě vrátím k focení. Vstala jsem brzičko ráno, manžel si vzal ten den půl den volna, aby mohl být s Edgárkem doma, já si umyla vlasy a odjela na Smíchov do studia Cash Only. Byl to jeden z těch dní, kdy přišly fakt chladná rána, kdy to vypadalo, že z léta jsme skočili rovnou do zimy, kdy jsem musela ráno škrábat zamrzlé okno u auta…a já věděla, že budeme fotit venku. Brrr. Ale těšila jsem se. Byla to zase změna a navíc každý takovýhle čas strávený prací mi pak zařídí takový ten krásný pocit návratu domů za synem. Je to krásný balanc.

Nalíčili mě, učesali, oblíkli, během toho jsme odpovídala na otázky rozhovoru a bylo to fakt milé. Tým lidí kolem ELLE mi je fakt sympatický. Já nejsem žádná modelka, to je jasný, ale líbí se mi právě to, že se nebojí (jak v ELLE, tak v L’Oréal) pracovat s normální holkou a chovali se ke mně všichni strašně hezky. Děkuju za tuhle zkušenost.

Výsledek můžete vidět v nové ELLE. A také v nové MARIANNE. Tam se mnou nakonec také udělali krásnou dvoustránku s rozhovorem. A nebo stručnou verzi na elle.cz TADY.

Článek vznikl ve spolupráci se značkou L’Oréal Profesionnel.
FOTO: Nena Hrabětová | STYLING: Anna Říhová | MAKE-UP A VLASY: Hristina Georgievska | PRODUKCE: Lenka Hegerová

Šampon stojí  379 Kč. Péče 529 Kč a olej 479 Kč. Vlasová kosmetika SOURCE ESSENTIELLE je veganská a z 90% biologicky odbouratelná. Pokud vám navíc dojde šampon, tak stačí jít na salon-expert.cz, najít nejbližší profesionální salon, kde vám ho u šamponového baru až 3x doplní.

Originál článku najdete zde.