VLOGMAS | ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2018

HitModa.cz

Vánoce jsou tady! Toto kouzelné období vždycky rády prožíváme co nejvíc s vámi, jsme vděčné za to, že nás během celého roku podporujete a chceme se vám aspoň trochu odvděčit. Už tradičně tedy chystáme Vlogmas, tedy videa každý den na našem YouTube kanále. Naší druhou teď už tradiční aktivitou je adventní kalendář plný soutěží a na ten se právě teď díváte. Jak bude tahle vánoční soutěž fungovat? Každý den si můžete “vyloupnout” jednu soutěž. Budete moct soutěžit vždy jen ten daný den (tak bacha aby vám soutěže neunikly!). Soutěžit se bude o ceny, které nám do soutěže věnovali partneři se kterými spolupracujeme. Tímto jim za ty krásné dárky děkujeme a doufáme, že udělají radost i vám. Na všechny dárky se můžete podívat v našem videu a článku. Můžou vám sloužit i jako inspirace na dárky pro vaše blízké.

Ceny jsme vám sice představily, ale neprozradíme vám, v jakém pořadí se o ně bude soutěžit! Na to už si budete muset počkat a adventní kalendář bedlivě sledovat.

Pravidla jsme vám ještě podrobně popsaly TADY, tak pokud vám něco není jasné, odpověď najdete tam. Teď už se pusťme do soutěžení! 

Originál článku najdete zde.

HitModa.cz