Institut Esthederm řada Cellular

HitModa.cz

A je to tady. Slibovaný článek o značce Esthederm, kterou používám už cca 3 měsíce. To, co je nejvíce vidět a velmi ovlivňuje naše sebehodnocení a pocit spokojenosti, je krásná pleť, nebudeme si nic namlouvat. Každý den jsme však napadení několika negativními vlivy, na které naše pleť reaguje. Venkovní prostředí, znečištění, stres, vnitřní faktory a náš způsob života vytvářejí omezení, které způsobují, že naše pleť nefunguje správně. Zní to jako klišé, ale bohužel já sama jsem to po třicítce poznala doslova „na vlastní kůži“ a začala jsem se pořádně zajímat co na pleť dávám. Úkolem Institut Esthederm je převychovat pleť, čili nastartovat správné fungování pleti zevnitř. Neslibují hned od začátku žádné zázraky, protože to ani nejde. Pleť si musí na produkty zvyknout a naučit se s nimi koexistovat. U mě to trvalo skoro dva měsíce každodenní kůry, ale teď mám pleť opravdu krásně sjednocenou a naprosto bezproblémovou. Základem je správný druh vody. Celulární voda, vytvořená přímo Esthedermem, má unikátní složení, identické jako voda lidského těla. Poskytuje buňkám optimální prostředí pro jejich zdravý rozvoj a vývoj. Prvním a velmi důležitým krokem je správná diagnostika Vaší pleti, určitě si najděte čas na alespoň jednu návštěvu kosmetického salónu, kde s touto kosmetikou pracují, výsledkem pro Vás bude kompletní program péče o Vaši pleť, se kterým dosáhnete toho, co jste si vzaly za cíl.

Já jsem začala s řadou Cellular s buněčnou vodou

  1. Důkladné odlíčení pleti v okolí očí je součástí každodenní základní péče o pleť – tady asi nemusím nic nového říkat, odličuji se většinou micelárkou. Zázraky se začnou dít až v dalších krocích
  2.  A zde to začíná :). ESTHEDERM Cellular Water Mist energizující mlha s buněčnou vodou. Buněčná voda je základním krokem péče o pleť, poskytuje pleti hydra-booster efekt, má antioxidační účinky a dodá pleti potřebnou energii. Co však hlavně dělá? Výrazně zesiluje účinek libovolného séra a krému který následně použijete k péči o pleť. Takže tuhle mlhu používám ráno i večer po odlíčení.
  3. Po mlze následuje tonikum ESTHEDERM Cellular Water Essence s buněčnou vodou. Jednoduchý krok, jak zařadit hydrataci a ochranu pleti, který můžete kombinovat s libovolným sérem a krémem, klidně i s řadou proti stárnutí pleti nebo bělením pigmentových skvrn. Tento nový krok v péči o pokožku, inspirovaný Asií, kombinuje svěžest pleťové vody s účinností výjimečné péče o pleť. Ultralehká textura, obohacená o kyselinu hyaluronovou, vytváří „zářivý“ vzhled pleti nasycené vodou.
  4. Po toniku následuje sérum ESTHEDERM Cellular Concentrate, což je buněčný koncentrát zlepšující kvalitu pleti. Intenzivní převýchovné sérum, které působí v hloubce pleti, přímo v srdci buněk. Rozpoznává základní problémy pleti (dehydratace, citlivost, nadměrný mazotok, stárnutí pokožky) a postupně pleť převychovává tak, aby dlouhodobě fungovala správně. Účinkuje tam a  tehdy, kde a kdy to pleť potřebuje.
  5. A na závěr přichází krém nebo gel. V září jsem používala ještě gel, ale v zimě mám raději krémovou texturu. Krém ESTHEDERM Cellular Water krém s buněčnou vodou dodává pleti energii a zároveň ji intenzivně hydratuje. Má  silné antioxidační učínky, čímž bojuje preventivně proti předčasnému stárnutí pleti a jejímu zašednutí.
  6. Poslední krok používám jen ráno před odchodem ven. ESTHEDERM In Cellium ochranný sprej. Must-have produkt na každodenní použití, který na pleti vytváří jemný ochranný film. City Protect sprej chrání pokožku před nepříznivými vlivy životního prostředí, před tzv. městským stresem (slunce, smog, znečištění, volné radikály) a zároveň posiluje její přirozenou obranyschopnost.

Tolik k mé péči o pleť za poslední 3 měsíce. Pokud máte dotazy, tak se ptejte, já jsem víc než spokojená. Ve výsledku je má pleť jednoznačně pevnější, sjednocenější, žádné pupínky ani póry a hlavně tak nějak září

Originál článku najdete zde.