STĚHOVÁNÍ | Ložnice

HitModa.cz

Tak už se to konečně dalo všechno do pohybu a my jsme v pátek s Kubou montovali postel a skříň do ložnice. Jestli jste ještě neviděli první část našeho stěhovacího vlogu, tak mrkněte tady. Dozvíte se tam, jaké jsme měli problémy při přebírání bytu a jak probíhalo plánování naší kuchyně.

Dneska na youtube najdete vlog právě ze sestavování nábytku do ložnice, a tak jsem se rozhodla, že s tím rovnou spojím i tenhle článek na blogu a ukážu vám náš záměr a inspiraci (tu jsem samozřejmě hledala především na Pinterestu).

V ložnici zatím máme úplně jednoduchou bílou skříň a postel. Skříň jsme si nakonec vybrali tu stejnou (PAX) jako máme doma teď a stejně v ní sestavíme i vnitřek, protože už jsme si na to zvykli a vážně nám to tak vyhovuje. U postele jsme měli hlavně dvě kritéria – Kuba si přál pohodlné čelo, protože často v posteli na něco koukáme, nebo si čteme a o čelo se opíráme a já zase chtěla, aby postel měla úložný prostor dole, pod matrací. Nejlépe, aby se zvedala nahoru, protože šuplíkům může překážet noční stolek nebo kobereček. No a přesně takovou jsme i našli! (GVARV)

Teď ještě přemýšlíme, jak ložnici doladit. Skleněné dveře skříně jsme nechtěli, ale nějaké zrcadlo by se mi tam líbilo. Už jenom kvůli tomu, že tam máme šatní skříň, tak ať si můžeme zkontrolovat outfit :D. Na straně u okna se tak nabízí takový malý koutek s nějakým zrcadlem a nejlépe i s komodou, ať máme ještě nějaký úložný prostor navíc. Toho není nikdy dost…

Velkým otazníkem pro nás ale zatím jsou noční stolky a lampičky. Zase tolik prostoru tam na ně není, a proto teď přemýšlíme, jestli klasický noční stolek nevyměnit jen za nějakou menší poličku – na knížku, skleničku, budík a telefon.

Jak jste nábytek do ložnice vybírali vy? Máte nějaké tipy na hezké noční stolky a poličky? My už možná přes svátky v bytě poprvé přespíme, tak na to se těšim. A hned v lednu se vrhneme na zařizování pracovny.

Originál článku najdete zde.

HitModa.cz