STĚHOVÁNÍ | Pracovna!

HitModa.cz

Další článek z naší stěhovací série (kuchyň, ložnice) bude o budoucí pracovně. Já jsem ze začátku docela hodně přemýšlela nad tím, jestli z místosti v bytě udělat šatnu, nebo pracovnu, ale vyhrála pracovna.

Celkově mám pocit, že se můj vztah k oblečení trochu změnil a chci mít už míň a míň věcí, než že bych potřebovala místnost jenom na hadry. Už mě ani to focení outfitů tak nenaplňuje a často se přistihnu, že nosím stejně jen pár kousků pořád dokola. Navíc tím, že nejčastěji pracuju z domova, stejně potřebuju v bytě své místečko s monitorem, klávesnicí a (samozřejmě!) všemi plánovači…

I Kuba nakonec chtěl své pracovní místo, a tak jsme se rozhodli, že spojíme stoly a budeme sedět vedle sebe. Což teda doufám, že mě nebude moc rozptylovat, protože jsem přeci jenom zvyklá sedět sama a hlavně nesnášim, když se někdo kouká, co dělám (máte to taky? pracovat v open spacu by pro mě byl konec veškeré produktivity :D).

Jako nejvýraznější prvek pracovny chceme využít systém SKÅDIS z Ikey, což jsou tyhle děrované desky, které se našroubují na zeď. My jsme je teď měly na našich stáncích, když jsme prodávaly diáře a papírnictví a nejen, že to vypadá skvěle, ale je to i praktické, protože k tomu máte spoustu nástavců, krabiček, poliček, háčků a tak.

V pracovně bych si ještě chtěla udělat i takový kreativní koutek se šicím strojem a různými doplňky, od čehož si slibuju, že se konečně vrhnu do šití po hlavě a dokončím, co jsem začala!

No a teď už zbývá jen jedno, najít nějaké pohodlné, ale zároveň hezké pracovní židle, na kterých se s Kubou shodneme :D. Jaké máte vy? Přijímám tipy v komentářích!

Originál článku najdete zde.