Německý doktor zabil svou milenku kokainem, který si rozprášil po penisu. Smrtící sex si užíval na chirurgii, kde pracoval

HitModa.cz

Ještě předtím, než kadeřnice Yvonne M. provedla orální sex Dr. Andreasovi Niederbichleovi, si lékař posypal přirození kokainem. 38letá žena se tvrdou drogou během vykonávání aktu předávkovala a zemřela. Obžalovaný byl odsouzen k 9 letem za mřížemi.

43letý německý lékař Andreas David Niederbichle se trestného činu dopustil na chirurgickém oddělení, kde pracoval. Ačkoliv s milenkou nebyli daleko od zdravotnické pomoci, Yvonne zemřela krátce po převozu do nemocnice. O zprávě informoval zpravodajský portál dailymail.co.uk.

Mám nůž, hrozil prodavačce lupič. Pak vyndal penis. Dříve byl souzen za podvod

Jedna z blízkých přítelkyň oběti sdělila, že Yvonne se seznámila s Andreasem na internetu a nějaký čas se spolu scházeli. Dokonce naznačila, že měla v plánu kvůli lékaři opustit svého manžela. Soudu se také donesla informace, že Dr. Niederbichle tyto aktivity provozoval i v minulosti s jinými ženami. Mezi roky 2015 a 2018 mělo dojít k třem takovým incidentům. V některých případech se odsouzený dokonce uchýlil k nasypání drog ženám do pití. Dr. Niederbichle pracoval jako hlavní lékař na Ameosově klinice pro plastickou a estetickou chirurgii, předtím byl jmenován i hlavní lékařem v městské chirurgické nemocnici v Dessau. Za své jednání byl soudem odsouzen k devíti letem odnětí svobody.

Michal Švehla

Les Bains Douches, pařížský noční klub proslulý hlasitou hudbou, drogami a nevázaným sexem.

Sex, drogy a celebrity. Poznejte pařížské lázně Les Bains Douches, kam slavní a bohatí chodili upustit páru

Příspěvek Německý doktor zabil svou milenku kokainem, který si rozprášil po penisu. Smrtící sex si užíval na chirurgii, kde pracoval pochází z Muži v Česku

Originál článku najdete zde.