Žlutá košile na 5 způsobů!

HitModa.cz

Týden nosit tuhle žlutou košili. Tak jsem si stanovila výzvu pro naše nejnovější video. S tím je taky spojené donutit se být s outfity trochu kreativnější, a vůbec po delší době opět zapózovat před objektivem. V poslední době už módu moc nefotíme ani netočíme, jelikož se ji ani v osobním životě už tolik nevěnujeme. Hodně oblečení jsme vytřídily a snažíme se naučit spíš unosit oblečení mnohokrát, než nakupovat ho mnoho. Tuhle myšlenku vám chceme představit i v tomto našem formátu. Jeden kousek, který se ale objeví v outfitech pět dní v kuse. Nemusíte mít obří šatník, stačí zapojit trochu fantazite.
Košile – C&A, šaty – H&M, boty – Vagabond, batoh – Zoot
První den jsme vyrazily na Fashion Week a já si pod košili oblékla tyhle rozevláté šaty. Líbila se mi ta celkově uvolněná silueta celého outfitu. Uvolněné byly šaty i po cestě na Vespě. To jsem byla ráda za spodničku a černé punčochy… jinak bych asi řidičům ukázala víc než bych chtěla :D.

Košile a rolák – C&A, džíny – Levi’s, bunda – Mango, kabelka – Botkier, boty – Puma, brýle – Easy Optic
V tomhle outfitu jsem se cítila strašně příjemně. Tenhle svetřík je z neuvěřitelně příjemného materiálu, košile se pohodlně vešla pod křivák a celé mi to prostě hodně sedlo. Moje outfity nebývají nijak složité, ale baví mě vrstvení a mixování materiálů.
Obě košile – C&A, kalhoty – Levi’s, kabelka – F&F, boty – Aldo
Není jednoduché najít vhodnou bílou košili. Tahle je z pánského oddělení v té nejmenší velikosti a v nejužším střihu. Díky tomu nepůsobí masivně, ale hezky prodlužuje postavu. K vysokým kalhotům si ji vždy zapnu jen do pasu a zbytek nechávám ležérně viset. Přijde mi, že to tak celé působí víc nenuceně a uvolněně v kontrastu se zaplým knoflíčkem u krku.
Košile a čepice – C&A, top a mikina – Roxy, kalhoty a kabelka – Zoot
Jestli mi nějaký outfit byl pohodlný, byl to rozhodně tento. Pod zkrácenou košili jsem oblékla naopak prodlouženou mikinu a nechala vykukovat kapucu. 
Košile a šaty – C&A, kabelka – Olympus, boty – Vagabond
Nakonec trošku elegantnější varianta. Žlutá košile rozzářila jinak docela tmavé šaty a já si to prostě zamilovala. Líbí se mi ta kombinace barev, stylů i střihů. Taky si teď nemůžu vynachválit tuhle délku šatů. Cítím se v nich mnohem víc žensky, než v kratších šatech (a na Vespu jsou rozhodně vhodnější). Večer jsem v nich vyrazila do divadla a zakončila tak tenhle krásnej týden.


Který outfit se vám líbí nejvíc?

Originál článku najdete zde.

HitModa.cz