Kostkovaná košile na 5 způsobů!

HitModa.cz

Máme tady zase sobotu a s ní i nové video. Jak už Niky psala minule, po delší době jsme se pustily do stylingového videa a moc nás to bavilo. Celkově máme výzvu “jeden kousek na pět způsobů” rády, protože můžeme ukázat hned několik variant, jak vybraný kousek v outfitech nakombinovat.
Já jsem si vybrala tuhle pánskou kostičkovanou košili z C&A a víceméně ihned jsem se do ní zamilovala. Byla i docela náhoda, že jsme si nakonec s Niky obě vybraly košile a ještě k tomu obě žluté.

 košile a kabelka – C&A, sukně – Reserved, boty – Vagabond

Pondělní outfit byl trochu ovlivněný tím, že jsem šla večer do tanečních a potřebovala jsem něco, co můžu jednoduše přetransformovat z běžného každodenního outfitu na večerní, společenštější. Vzala jsem si proto tuhle sukni, pod košili jednoduché černé tílko a lodičky s sebou do tašky.

 košile, batoh, tričko a řetízek – C&A, džíny – Levi’s, slipony – ecco

Druhý outfit byl ze všech ten nejpohodlnější. Modré džíny, černé tričko, rozepnutá košile a slipony… Myslím, že kdyby mi to nebylo blbý, tak takhle chodím oblékaná celé léto!

 košile, sukně a batoh – C&A, tílko – Reserved, tenisky – Puma

Musím přiznat, že ve středu jsem při oblékání vytahala snad celou skříň, protože mi všechno přišlo tak nějak obyčejný. Zjistila jsem, že košile vypadá nejlíp buď zapnutá a zastrčená, nebo rozepnutá… no a měla jsem pocit, že nic moc originálního už nevymyslím. Nakonec jsem se rozhodla pro kombinaci s koženkovou sukní a pruhovaným tílkem a cítila se celý den skvěle! Už dávno jsem si uvědomila, že v oblékání nejde o to být za každou cenu originální, ale především o to, jak se člověk v daném outfitu cítí…

 košile a culottes – C&A, svetr – Mohito, slipony – ecco, kabelka – Rebecca Minkoff

Moje nejoblíbenější barva? Rozhodně černá! A nejpohodlnější střih kalhot na léto? Rozhodně cullotes. Pořídila jsem si je hned v několika barvách, takže stejně jako tuhle košili je na mně ještě několikrát uvidíte!

 košile – C&A, mikina – Yves Rocher, džíny – Levi’s, tenisky – Puma

No a poslední, páteční outfit, jsem jak vidíte taky trochu přizpůsobila situaci. Vyrazily jsme totiž s Yves Rocher a jejich iniciativou I love my planet sázet stromy. Byl to skvělý zážitek a musím říct že jsem opravdu moc vděčná za to, že můžeme s Yves Rocher spolupracovat!

Určitě mi dejte v komentářích vědět, který z outfitů vás zaujal nejvíc, a taky jak byste tuhle košili nastylovali vy!

Originál článku najdete zde.