HAIR CARE

HitModa.cz
Určitě jste zpozorovali, že už několik týdnů testuji novou vlasovou kosmetiku. Jedná se o japonskou značku Shu Uemura, kterou vyhledávají ti nejzkušenější kadeřníci po celém světe. K nám na trh se dostala teprve nedávno a zažívá velký boom. Vy si produkty můžete pořídit ve vybraných salónech (já navštívila salon Petry Koppové v Hradci Králové), nebo koupit na Notino.
Teď už k samotným produktům, které mi na základě diagnostiky vlasů, byly doporučeny.)


Můj aktuální vlasový rituál začíná šampónem Cleansing Oil Shampoo, který hustě pění a krásně mi srovnal citlivou pokožku hlavy.
Poté používám masku pro poškozené vlasy Shu Uemura Ultimate Reset, která vám opotřebené vlasy opravdu obnoví. Vlasy si vysuším lehce ručníkem a až poté aplikuji, hřebenem mokré vlasy s maskou rozčešu, aby se dokonale obalily a nechám působit. Už se těším, až si vezmu masku s sebou k moři, vlasy mi budou děkovat!

Do vlhkých vlasů používám termoochranu Satin Design. Jedná se o uhlazující a vyživující termoochranné mléko, které by měl používat každý, kdo své vlasy žehlí, kulmuje a dokonce i fénuje. Ani já si moc neuvědomovala, že do svých vlasů peru teplotu kolem 160 stupňů.
No a mým posledním a neoblíbenějším produktem je Ultimate Reset, sérum pro poškozené vlasy, které aplikuji do suchých vlasů. Jsou po tom úžasně zacelené a hebké. Roztřepené konečky se vám vyhnou obloukem!

Po několika týdnech můžu říct, že jsem s produkty a celou značkou opravdu spokojená a že začínám výrazně vnímat rozdíl mezi profesionálními produkty a produkty z drogerie. Vlasy tuto péči ocení a okolí si toho všimne. Já třeba už několik poklon na mé “zdravě vypadající lesklé vlasy” sklidila.)


Originál článku najdete zde.

HitModa.cz