Berlin 2019

HitModa.cz
Berlin 2019

Tak mám pro vás další cestopisný článek, tentokrát jen kousek od nás, u našich sousedů z Berlína. Byli to spontánní rozhodnutí, že pojedeme, dva dny před odjezdem :D. Navíc po tom, kdy jsem minulý čtvrtek ztratila peněženku a musela tak zablokovat všechny karty a doklady. Opravdu boží načasování :D. Ale takovým „mini“ detailem si přece nenecháme zkazit velikonoční prázdniny, no ne? První a jediná volba padla na Adlon, hotel hned u Braniborské brány, ta historie na vás dýchne z každého rohu a já tento hotel miluju. Naštětí navíc nebyl úplně zcela vyprodán, takže jsme si ještě mohli vybírat datum příjezdu i odjezdu, jak jsme chtěli. A jak jsme náš třídenní pobyt pojali? Prostě a jednoduše jsme se jím projedli a propili :D. A k dobru nám budiž navíc návštěva ZOO. Nejdříve jsem plánovala různá muzea a atrakce, ale upřímně jsem si hlavně potřebovala odpočinout a nabrat trochu sil do dalšího pracovního období, takže jsem tuto myšlenku rychle zavrhla, naštěstí nebyl proti ani můj partner :D. Ale abych tady jen tak neplácala, tak mám pro vás tři tipy na restarace a bary, které jsem při této návštěvě objevila a rozhodně stojí za návštěvu.

  1. Hummus and Friends na Oranienburger Straße 27 – kousek od židovské synagogy najdete toto skvělé židovské bistro, kde si opravdu pochutnáte, mají zde i příjemný výběr vín a jejich pita je famózní!
  2. Shiso Burger na Auguststraße 29C – dokonalá asijská burgrárna. Tak skvělý burger jsem už dlouho neměla. Pokud milujete maso, zkuste Wagyu hovězí a nebo tak jako já, čerstvého tuňáka. A jako přílohu k hranolkám si nezapomeňte objednat Edamame!
  3. Hotel de Rome na Behrenstraße 37 – dokonalejší roof top bar jsem v Berlíně neviděla. Kam se hrabe Monkey bar, tohle je stokrát lepší. Celý bar je na střeše a nabízí dokonalé výhledy na celý Berlín. Dejte si Aperol nebo sklenku bublinek a užívejte!

Tak toto by byly mé postřehy z víkendového Berlína. Měli jsme opravdu nádherné počasí, takže jsem si mohla dosyta užít už letních outfitů. Sebou jsem si brala novou věcičku a tím je, automatická loknovací kulma Babyliss Curl Secret C1050E

Ukazovala jsem Vám ji už ve stories, dělá krásné vlny a je hlavně rychlá a přijde mi i šetrnější než klasická kulma, protože vlasy natáčí opravdu jen chvilku. Každopádně i tak doporučuji používat ochranný sprej, já mám termoochranný sprej pro úpravu žehličkou a kulmou Maria Nila a nejen že krásně voní, ale vlasy i ochrání. Tolik můj tip :).

!!! PS: Toto jsou tipy od Vás !!!

Barn
Five Elephant
Bonanza
Kimchi princess
Cecconis
Pauly Saal
Prince
Distrikt coffee
Poke maloa
Commonground
Rose garden
Soy
What do you fancy love?
Pokebay
Restaurace s vyhledem je v Amano Hotel
Cat Tuong
Momos

 

 

Originál článku najdete zde.