anger is an energy

HitModa.cz
Kdo včera četl můj poslední příspěvek na instagramu, tak tuší, respektive ví, s jakou novou životní etapou se aktuálně setkávám. Wait for it…………. Poprvé v životě mě čeká společné sestěhování! Skvělej krok pro vztah a děsivej krom pro mě samotnou. Nikdy jsem s klukem nebydlela, byt jsem si zařídila sama a hlavně pro sebe aka život malého bezohleného soběčka 😀 Miluju to, vyhovuje mi to a dost rychle si člověk na takový komfort zvykne.
Ted tvůj byt, ale není jen tvůj, je váš! Já se musím o něco dělit? Musím dělat kompromisy? Bude mi něco vytýkáno? No prosím, možná se zabijeme  a nebo hůř. Budu prokouknuta!:D
Nejsem si jistá jak:
– mu budu schopna vyklidit část své dokonalé šatní skříně, která má sice více než pět metrů, ale já potřebuju každej milimetr z ní!!!
– mu budu schopna vyklidit poličky v koupelně. Dokonce se mi snažil říct, že si vystačím jen s jedním šampónem, chápete?! Drzost fakt.
– se (ne)bude schopen zorientovat v tom, že některé ručníky jsou určené pouze a jen pro mou skvostnou tvář a on do nich nemůže utírat celýho sebe, protože pak budu mít beďary a černý tečky?!
– mu vysvětlím, že brambory klíčící v šuplíku nechci vyhodit, protože mám dobrý pocit z toho, že se mi daří alespoň něco vypěstovat?
– jak vysvětlím, že tašku z víkendu nejsem schopná uklidit do druhého dne?
– jak můžu mít tolik bot, když nosím pořád jen troje?
– že je sice můžu prodat, ale proč bych to proboha dělala???
– jak je možné, že pří výběru outfitu vyházím celou skříň a nemám zájem to vracet zpátky?

Jak budu vypadat až zjistí:
 že dokážu odejít z bytu a nechat plný dřez
– dokážu odjet na tři dny do Prahy a nechat plný dřez
–  vis předchozí body: že denně nemyju nádobí
– že týdně nevyměňuju povlečení
– že mám někdy jedny ponožky dvakrát (a leckdy poslouží i jako hadr v koupelně)
– že si stelu postel jen v jeho přítomnosti
– že nechávám odličovací tampónky na vaně
– že jsou všude po bytě vlasy a nedělám to schválně!
– že mám v obýváku mrakodrap z krabicí od bot, které nemůžu vyhodit
– že mou nejoblíbenější činností je přijít domů, nezout se, nesvlíknout se, jen se svalit na gauč a hodinu v kuse sledovat instagram. Určitě to musí být zdraví prospěšný, jinak si neumím představit, proč by to dělala každá z nás…
Abych jen neremcala a pravdu řekla, nechutně mi to prospívá. Tento model společné domácnosti již provozujeme už nějaký ten pátek a já jsem o mnohem lepší hospodyňka. Vařím, uklízím a pečuji o teplo domova i večeře. Babička mi totiž bez úsměvu na tváři odjakživa říkala: “Michalo, žádnej mužskej tě nebude chtít, když budeš takovej bordelář!” Neboj babi…)
Přijímám novou výzvu, budeme spolu bydlet, miláčku <3
M.

hoodie – Pleasures | sneakers – Adidas Nite Jogger, Footshop | leather pants – Bershka | sunnies, handbag – Off White

Originál článku najdete zde.