MAKEUP REVOLUTION NATH

HitModa.cz
Máme pro vás další beauty článek, ve kterém vám ve spolupráci s Notino.cz představujeme nový produkt. Jedná se o paletku očních stínů a paletku rozjasňovačů Revolution Pro x NATH, které jsou na trhu úplnou novinkou! Makeup Revolution je svými kvalitními paletkami proslulý, stejně tak jako spoluprácemi s influencery. Tyto paletky totiž navrhla polská kráska Natalia Siwiec!
První dojmy? Paletky díky papírovým magnetickým obalům a metalickému potisku vypadají opravdu luxusně. Při prvním swatchi taky zjišťujeme, že jsou krásně pigmentované a rozjasňovače opravdu jemně namleté!
S využitím obou paletek jsme vytvořily dva letní looky, které jsou našemu srdci a aktuálnímu počasí blízké. Paletky Nath se totiž třpytí, a to hodně! Míša zvolila na víčko oranžový a zlatý stín a vytvořila look, kterému dala Kristý pracovní název Sex on the Beach 😀 Na rty nanesla  pouze průhledný lesk a celou tvář projasnila rozjasňovačem. No a máte jasno v tom, kde všude se máte projasnit? Vsaďte na lícní kosti, oblast pod obočím, vnitřní koutky, srdíčko nad vrchním rtem a zkuste i špičku nosu či bradu.)
Kristý stejně prozářenou tvář obohatila měděným stínem na horním víčko a cool třpytivou fialovou pod oči. K tomu použila výraznější bronzovou tvářenku a vynechala řasenku. Líbí? 🙂
A verdikt? Kromě toho, že paletky mají nádherné balení a působí draze (pozor, zdání klame a jsou naopak velmi levné!), tak jsou hezky pigmentované a mají super výdrž. Třpytivé stíny při aplikaci lehce práší, ale jinak jim nemáme co vytknout. Obě jsou velmi variabilní a můžete s nimi vytvořit nekonečně jak denních tak výrazných kombinací. 
Která vás oslovila víc? My se s Míšou popereme o tu s bronzery a rozjasňovači 😀 Zkoušely jste již nějakou paletku od Makeup Revolution? 🙂

Originál článku najdete zde.